Stanowisko
Kucharz

Szczegóły dotyczące ogłoszenia:

  •     Stanowisko: kucharz.
    • Ilość wakatów: 1

Wymiar etatu: pełen etat

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
  • Praca w godzinach: 6:00-14/7:00-15:00
  • Ważność ogłoszenia: 31.05.2024 r.

Dane adresowe:

  • Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr 7 im. Heleny Raszki
  • Miejscowość: Szczecin
  • Kod pocztowy: 71-793

Niezbędne wymagania:

  1. Wykształcenie minimalne zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe.
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw

          Publicznych.

  1. Niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne

          przestępstwo skarbowe.

  1. Stan zdrowia pozwalający na podjęcie pracy na w/w stanowisku.

Wymagania dodatkowe:

  1. odpowiedzialność za powierzone zadania, sumienność, skrupulatność,

          obowiązkowość, zaangażowanie, samodzielność, wysoka kultura osobista,

  1. umiejętność dobrej organizacji pracy,
  2. umiejętność pracy w zespole,
  3. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zasad

          przyrządzania posiłków w żywieniu zbiorowym.

Zakres obowiązków :

  1. uczestniczenie w ustalaniu jadłospisu;
  2. punktualne przyrządzanie i wydawanie posiłków wg. ustalonych godzin;
  3. dbanie o jakość, smak, estetykę i właściwą temperaturę wydawanych posiłków;
  4. mycie, obieranie i obróbka produktów niezbędnych do przygotowania dań i posiłków;
  5. dbanie o czystość bloku kuchennego, zaplecza oraz magazynów żywności;
  6. dbanie o sprzęt kuchenny i urządzenia techniczne;
  7. odpowiedzialne i ekonomiczne gospodarowanie produktami spożywczymi i środkami czystości;
  8. zamykanie pomieszczeń kuchni i magazynów i zabezpieczenie ich przed dostępem osób niepowołanych, a zwłaszcza dzieci;
  9. prawidłowe rozdzielanie posiłków (jednakowe porcje);
  10. współpraca z nauczycielami, w szczególności wychowawcami świetlicy szkolnej w zakresie wydawania posiłków;
  11. stosowanie i przestrzeganie zasad HACCAP
  12. wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb szkoły i związanych z zajmowanym stanowiskiem zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
  13. branie udział w szkoleniach i instruktażu z zakresu przepisów bhp

 i   przeciwpożarowych oraz poddawanie się wymaganym egzaminom sprawdzającym;

  1. wykonywanie pracy w sposób zgodny z przepisami i zasadami BHP;
  2. dbanie o należyty stan urządzeń i sprzętu oraz ład i porządek w miejscu pracy;
  3. poddawanie się wstępnym, okresowym i kontrolnym badaniom lekarskim;
  4. współdziałanie z dyrekcją szkoły i nauczycielami w wypełnianiu obowiązków   dotyczących bezpieczeństwa uczniów i pracowników.

Wymagane dokumenty:

  1. CV z opisem dotychczasowej działalności zawodowej.
  2. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.
  3. Kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy.
  4. Oświadczenie kandydata, że ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz

          korzysta z pełni praw publicznych.

  1. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie na potrzeby postępowania rekrutacyjnego danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.I.2016.119.1).

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać  do dnia 31.05.2024 r.

w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Heleny Raszki  ul. Złotowska 86,

71-793 Szczecin  lub przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp7.szczecin.pl

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy pod adresem:

http://www.sp7.szczecin.pl w zakładce RODO.

metryka

Wytworzył Data utworzenia Data ostatniej zmiany Liczba odsłon
jbrudecki@sp7.eu 08/05/2024 - 09:10 08/05/2024 - 09:10 5

Rejestr Zmian

Zmiana Autor Status
08/05/2024 - 09:10 jbrudecki@sp7.eu Opublikowany